EVK50-400
型號描述:
400A 1 kVDC Fuse Cartridge Bolt Mount
專用保險絲 1KV 30MM 400A
型號:
EVK50-400
品牌:
Bussmann / Eaton
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Package / Case
Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Size / Dimension
2.000" Dia x 2.843" L (50.80mm x 72.20mm)
Fuse Type
Cartridge
Current Rating (Amps)
400A
Mounting Type
Bolt Mount
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C