24TDMEJ50
型號描述:
專用保險絲 24KV 50A 2"DIN BROWN RESIN SEAL
型號:
24TDMEJ50
品牌:
Bussmann / Eaton
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Package / Case
Fuse Link
Size / Dimension
2.126" Dia x 17.402" L (54.00mm x 442.00mm)
Fuse Type
Cartridge
Current Rating (Amps)
50A