首頁 > Burr Brown代理商 > OPA4340EA/2K5
影像僅供參考,以產品規格為準
OPA4340EA/2K5
型號描述:
CMOS Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 16-SSOP
型號:
OPA4340EA/2K5
品牌:
Burr Brown
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:78 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Output Type
Rail-to-Rail
Mounting Type
Surface Mount
Amplifier Type
CMOS
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply
750µA (x4 Channels)
Slew Rate
6V/µs
Gain Bandwidth Product
5.5 MHz
Current - Input Bias
0.2 pA
Voltage - Input Offset
150 µV
Supplier Device Package
16-SSOP
Number of Circuits
4
Current - Output / Channel
50 mA
Voltage - Supply Span (Min)
2.5 V
Voltage - Supply Span (Max)
5.5 V