CT175400Q0
- 型號描述:
Standard, Locking Black 4.00" (101.60mm) 0.350" (8.89mm) 175 lbs (79.40 kg)
CBL TIE LOCKING BLK 175LB 1.250'
- 型號:
- CT175400Q0
- 品牌:
- Burndy
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Box
- Features
- Color
- Black
- Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- Material
- Nylon 6.6
- Tensile Strength
- 175 lbs (79.40 kg)
- Wire/Cable Tie Type
- Standard, Locking
- Width
- 0.350" (8.89mm)
- Bundle Diameter
- 4.00" (101.60mm)
- Storage/Refrigeration Temperature
- Length - Actual
- 1.250' (381.00mm)
- Length - Approximate
- 15"