CNY17-3-W60E
- 型號描述:
Optoisolator Transistor with Base Output 5000Vrms 1 Channel 6-DIP
OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6-DIP
- 型號:
- CNY17-3-W60E
- 品牌:
- Broadcom Limited
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tube
- Package / Case
- 6-DIP (0.400", 10.16mm)
- Output Type
- Transistor with Base
- Mounting Type
- Through Hole
- Operating Temperature
- -55°C ~ 100°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ)
- 1.4V
- Input Type
- DC
- Current - Output / Channel
- 150mA
- Voltage - Isolation
- 5000Vrms
- Current Transfer Ratio (Min)
- 100% @ 10mA
- Vce Saturation (Max)
- 300mV
- Current Transfer Ratio (Max)
- 200% @ 10mA
- Supplier Device Package
- 6-DIP
- Voltage - Output (Max)
- 70V
- Turn On / Turn Off Time (Typ)
- Rise / Fall Time (Typ)
- 5µs, 5µs
- Number of Channels
- 1
- Current - DC Forward (If) (Max)
- 60 mA