ACSL-6420-50TE
- 型號描述:
Logic Output Optoisolator 15MBd Open Collector, Schottky Clamped 2500Vrms 4 Channel 10kV/μs CMTI 16-SOIC
OPTOIS 2.5KV 4CH OPN COLL 16SOIC
- 型號:
- ACSL-6420-50TE
- 品牌:
- Broadcom Limited
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Output Type
- Open Collector, Schottky Clamped
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -40°C ~ 100°C
- Voltage - Supply
- 3V ~ 5.5V
- Voltage - Forward (Vf) (Typ)
- 1.52V
- Data Rate
- 15MBd
- Input Type
- DC
- Voltage - Isolation
- 2500Vrms
- Current - DC Forward (If) (Max)
- 15mA
- Inputs - Side 1/Side 2
- 2/2
- Supplier Device Package
- 16-SOIC
- Rise / Fall Time (Typ)
- 30ns, 12ns
- Common Mode Transient Immunity (Min)
- 10kV/µs
- Propagation Delay tpLH / tpHL (Max)
- 100ns, 100ns
- Number of Channels
- 4
- Current - Output / Channel
- 50 mA