首頁 > Bridgelux代理商 > BXFN-35G-21L-3C4-00-0-3
影像僅供參考,以產品規格為準
BXFN-35G-21L-3C4-00-0-3
型號描述:
LED Lighting F90 White, Warm 3500K 3-Step MacAdam Ellipse 2.72V 65mA 120° 1411 (3528 Metric)
LED F90 WARM WHT 3500K 1411
型號:
BXFN-35G-21L-3C4-00-0-3
品牌:
Bridgelux
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
1411 (3528 Metric)
Color
White, Warm
Size / Dimension
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type
Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
2.72V
Current - Test
65mA
Viewing Angle
120°
Current - Max
240mA
Supplier Device Package
1411
Lumens/Watt @ Current - Test
200 lm/W
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
CCT (K)
3500K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index)
89
Flux @ 25°C, Current - Test
35lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test