374624B00035G
型號描述:
Heat Sink BGA Aluminum 1.5W @ 40°C Top Mount
HEATSINK BGA W/ADHESIVE TAPE
型號:
374624B00035G
品牌:
Boyd Laconia, LLC
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:936 倍增量:1
Type
Top Mount
Package Cooled
BGA
Attachment Method
Thermal Tape, Adhesive (Included)
Shape
Square, Pin Fins
Length
1.378" (35.00mm)
Width
1.378" (35.00mm)
Diameter
Fin Height
0.394" (10.00mm)
Power Dissipation @ Temperature Rise
1.5W @ 40°C
Thermal Resistance @ Forced Air Flow
7.60°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural
23.40°C/W