首頁 > Bourns Inc.代理商 > SRF7038A-701Y
影像僅供參考,以產品規格為準
SRF7038A-701Y
型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 700 Ohms @ 100 MHz 4A DCR 15mOhm
CMC 700 OHM 4A SHD SMD
型號:
SRF7038A-701Y
品牌:
Bourns Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type
Power Line
Size / Dimension
0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Number of Lines
2
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Approval Agency
Ratings
AEC-Q200
Height (Max)
0.150" (3.80mm)
Voltage Rating - AC
Voltage Rating - DC
80V
Current Rating (Max)
4A
DC Resistance (DCR) (Max)
15mOhm
Grade
Impedance @ Frequency
700 Ohms @ 100 MHz