SRF3225TP-102Y
- 型號描述:
8.2 μH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1 kOhms @ 100 MHz 1.5A DCR 100mOhm
CMC 8.2UH 1.5A 2LN 1 KOHM SMD
- 型號:
- SRF3225TP-102Y
- 品牌:
- Bourns Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Package / Case
- Horizontal, 4 PC Pad
- Filter Type
- Power Line
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Number of Lines
- 2
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Approval Agency
- Ratings
- Height (Max)
- 0.094" (2.40mm)
- Voltage Rating - AC
- Voltage Rating - DC
- 60V
- Current Rating (Max)
- 1.5A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 100mOhm
- Inductance @ Frequency
- 8.2 µH @ 100 kHz
- Impedance @ Frequency
- 1 kOhms @ 100 MHz