首頁 > Bourns Inc.代理商 > SRF3216-221Y
影像僅供參考,以產品規格為準
SRF3216-221Y
型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 220 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 450mOhm
CMC 300MA 2LN 220 OHM SMD
型號:
SRF3216-221Y
品牌:
Bourns Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Filter Type
Number of Lines
2
Impedance @ Frequency
220 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max)
300mA
DC Resistance (DCR) (Max)
450mOhm
Voltage Rating - DC
50V
Voltage Rating - AC
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
Approval Agency
Features
Mounting Type
Surface Mount
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max)
0.087" (2.20mm)