SRF0905A-652Y
- 型號描述:
6.5 mH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 5 kOhms @ 300 kHz 300mA DCR 1.05Ohm
CMC 6.5MH 300MA 2LN SMD AEC-Q200
- 型號:
- SRF0905A-652Y
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Package / Case
- Horizontal, 4 PC Pad
- Size / Dimension
- 0.362" L x 0.236" W (9.20mm x 6.00mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Approval Agency
- Ratings
- AEC-Q200
- Height (Max)
- 0.248" (6.30mm)
- Voltage Rating - AC
- Voltage Rating - DC
- 80V
- Current Rating (Max)
- 300mA
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 1.05Ohm
- Inductance @ Frequency
- 6.5 mH @ 100 kHz
- Impedance @ Frequency
- 5 kOhms @ 300 kHz