SRF0905A-501Y
- 型號描述:
500 μH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1 kOhms @ 1 MHz 1A DCR 150mOhm
CMC 500UH 1A 2LN SMD AEC-Q200
- 型號:
- SRF0905A-501Y
- Impedance @ Frequency
- 1 kOhms @ 1 MHz
- Inductance @ Frequency
- 500 µH @ 100 kHz
- Current Rating (Max)
- 1A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 150mOhm
- Voltage Rating - DC
- 80V
- Voltage Rating - AC
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Ratings
- AEC-Q200
- Size / Dimension
- 0.362" L x 0.236" W (9.20mm x 6.00mm)
- Height (Max)
- 0.248" (6.30mm)