首頁 > Bourns Inc.代理商 > SRF0905-472Y
影像僅供參考,以產品規格為準
SRF0905-472Y
型號描述:
4.7 mH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 4 kOhms @ 300 kHz 400mA DCR 900mOhm
CMC 4.7MH 400MA 2LN 4 KOHM SMD
型號:
SRF0905-472Y
品牌:
Bourns Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
Impedance @ Frequency
4 kOhms @ 300 kHz
Inductance @ Frequency
4.7 mH @ 100 kHz
Current Rating (Max)
400mA
DC Resistance (DCR) (Max)
900mOhm
Voltage Rating - DC
80V
Voltage Rating - AC
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Size / Dimension
0.362" L x 0.236" W (9.20mm x 6.00mm)
Height (Max)
0.209" (5.30mm)