首頁 > Bourns Inc.代理商 > SF-1206SP175L-2-A9
影像僅供參考,以產品規格為準
SF-1206SP175L-2-A9
型號描述:
1.75 A 63 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 1206 (3216 Metric)
FUSE BOARD MNT 1.75A 63VDC 1206
型號:
SF-1206SP175L-2-A9
品牌:
Bourns Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Color
Size / Dimension
0.122" L x 0.063" W x 0.035" H (3.10mm x 1.60mm x 0.90mm)
Fuse Type
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Response Time
Slow Blow
Approval Agency
cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage
100A
Current Rating (Amps)
1.75 A
Voltage Rating - DC
63 V