PV175K4032R2
- 型號描述:
270 V 1.2 kA Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
VARISTOR 270V 1.2KA 2SMD JLEAD
- 型號:
- PV175K4032R2
- 品牌:
- Bourns Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Maximum AC Volts
- 175 V
- Maximum DC Volts
- 225 V
- Varistor Voltage (Min)
- 243 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 270 V
- Varistor Voltage (Max)
- 297 V
- Current - Surge
- 1.2 kA
- Energy
- 21J
- Number of Circuits
- 1
- Capacitance @ Frequency
- 250 pF @ 1 kHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)