PV150K3225R2
- 型號描述:
240 V 400 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
VARISTOR 240V 400A 2SMD JLEAD
- 型號:
- PV150K3225R2
- 品牌:
- Bourns Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Package / Case
- 2-SMD, J-Lead
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCV
- Current - Surge
- 400 A
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Energy
- 9J
- Number of Circuits
- Varistor Voltage (Max)
- 264 V
- Varistor Voltage (Min)
- 216 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 240 V
- Maximum AC Volts
- 150 V
- Maximum DC Volts
- 200 V
- Capacitance @ Frequency
- 140 pF @ 1 kHz