PV130K3225R2
- 型號描述:
205 V 400 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
VARISTOR 205V 400A 2SMD JLEAD
- 型號:
- PV130K3225R2
- 品牌:
- Bourns Inc.
數量:
- Maximum AC Volts
- 130 V
- Maximum DC Volts
- 170 V
- Varistor Voltage (Min)
- 184.5 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 205 V
- Varistor Voltage (Max)
- 225.5 V
- Current - Surge
- 400 A
- Energy
- 7J
- Number of Circuits
- Capacitance @ Frequency
- 160 pF @ 1 kHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)