PV115K4032R2
- 型號描述:
180 V 1.2 kA Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
VARISTOR 180V 1.2KA 2SMD JLEAD
- 型號:
- PV115K4032R2
- 品牌:
- Bourns Inc.
數量:
- Maximum AC Volts
- 115 V
- Maximum DC Volts
- 150 V
- Varistor Voltage (Min)
- 162 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 180 V
- Varistor Voltage (Max)
- 198 V
- Current - Surge
- 1.2 kA
- Energy
- 13J
- Number of Circuits
- Capacitance @ Frequency
- 360 pF @ 1 kHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)