EV250K10BL2
- 型號描述:
390 V 5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
- 型號:
- EV250K10BL2
- 品牌:
- Bourns
- 交期:
- 6-9工作天
數量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Package / Case
- Disc 10mm
- Mounting Type
- Through Hole
- Current - Surge
- 5 kA
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Energy
- Grade
- Number of Circuits
- Varistor Voltage (Max)
- 429 V
- Varistor Voltage (Min)
- 351 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 390 V
- Maximum AC Volts
- 250 V
- Maximum DC Volts
- 320 V
- Capacitance @ Frequency
- 320 pF @ 1 kHz