CWF1610A-220K
- 型號描述:
22 μH Unshielded Wirewound Inductor 200 mA 3.61Ohm 0603 (1608 Metric)
IND 22UH 10% 0.2A
- 型號:
- CWF1610A-220K
- Tolerance
- ±10%
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 3.61Ohm
- Q @ Freq
- 14 @ 2.5MHz
- Frequency - Self Resonant
- 24MHz
- Current - Saturation (Isat)
- 200mA
- Inductance Frequency - Test
- 2.5 MHz
- Height - Seated (Max)
- 0.043" (1.10mm)
- Inductance
- 22 µH
- Current Rating (Amps)
- 200 mA