首頁 > Bourns Inc.代理商 > CRS2512-FW-3R30ELF
影像僅供參考,以產品規格為準
CRS2512-FW-3R30ELF
型號描述:
3.3 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film
RES 3.3 OHM 1% 2W 2512
型號:
CRS2512-FW-3R30ELF
品牌:
Bourns Inc.
4000
起訂量:4000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
2W
Tolerance
±1%
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.030" (0.75mm)
Failure Rate
Resistance
3.3 Ohms