首頁 > Bourns Inc.代理商 > CM322522-470KL
影像僅供參考,以產品規格為準
CM322522-470KL
型號描述:
47 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 75 mA 7Ohm Max Nonstandard
FIXED IND 47UH 75MA 7 OHM SMD
型號:
CM322522-470KL
品牌:
Bourns Inc.
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
47 µH
Tolerance
±10%
Current Rating (Amps)
75 mA
Current - Saturation (Isat)
Shielding
Unshielded
DC Resistance (DCR)
7Ohm Max
Q @ Freq
30 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant
15MHz
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
2.52 MHz
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.087" (2.20mm)