CHV2512-JW-107EST
- 型號描述:
100 MOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) High Voltage Thick Film
RESHV ST 2512 100M 5% 1W TCR200
- 型號:
- CHV2512-JW-107EST
- 品牌:
- Bourns Inc.
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 1W
- Tolerance
- ±5%
- Package / Case
- 2512 (6332 Metric)
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
- Composition
- Thick Film
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Ratings
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- 2512
- Height - Seated (Max)
- 0.030" (0.75mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 100 MOhms