首頁 > Bourns Inc.代理商 > CHV2512-JW-107EST
影像僅供參考,以產品規格為準
CHV2512-JW-107EST
型號描述:
100 MOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) High Voltage Thick Film
RESHV ST 2512 100M 5% 1W TCR200
型號:
CHV2512-JW-107EST
品牌:
Bourns Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
1W
Tolerance
±5%
Features
High Voltage
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition
Thick Film
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
2512
Height - Seated (Max)
0.030" (0.75mm)
Failure Rate
Resistance
100 MOhms