首頁 > Bourns Inc代理商 > CDSOD323-T24C-DSL
影像僅供參考,以產品規格為準
CDSOD323-T24C-DSL
型號描述:
56V (Typ) Clamp 6A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-323
型號:
CDSOD323-T24C-DSL
品牌:
Bourns Inc
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Type
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
24V
Voltage - Breakdown (Min)
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
56V (Typ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
6A (8/20µs)
Power - Peak Pulse
350W
Power Line Protection
No
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
3pF @ 1MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)