CDSOD323-T15C
- 型號描述:
31.8V (Typ) Clamp 10A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-323
TVS DIODE 15VWM 31.8VC SOD323
- 型號:
- CDSOD323-T15C
- 品牌:
- Bourns Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SC-76, SOD-323
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- 3pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 10A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 15V
- Supplier Device Package
- SOD-323
- Bidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 16.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 31.8V (Typ)
- Power - Peak Pulse
- 350W