首頁 > Bourns Inc.代理商 > CDSOD323-T15
影像僅供參考,以產品規格為準
CDSOD323-T15
型號描述:
31.8V (Typ) Clamp 10A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-323
TVS DIODE 15VWM 31.8VC SOD323
型號:
CDSOD323-T15
品牌:
Bourns Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
SC-76, SOD-323
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
3pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
10A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
15V
Supplier Device Package
SOD-323
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
31.8V (Typ)
Power - Peak Pulse
350W