4816P-1-103LF
- 型號描述:
10k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16SOIC
- 型號:
- 4816P-1-103LF
- Circuit Type
- Isolated
- Resistance (Ohms)
- 10k
- Tolerance
- ±2%
- Number of Resistors
- 8
- Resistor Matching Ratio
- Resistor-Ratio-Drift
- Number of Pins
- 16
- Power Per Element
- 160mW
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Grade
- Automotive
- Qualification
- AEC-Q200
- Package / Case
- 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
- Supplier Device Package
- 16-SOM
- Size / Dimension
- 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)