首頁 > Bourns Inc.代理商 > 4814P-2-104LF
影像僅供參考,以產品規格為準
4814P-2-104LF
型號描述:
100k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
RES ARRAY 13 RES 100K OHM 14SOIC
型號:
4814P-2-104LF
品牌:
Bourns Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)
100k
Tolerance
±2%
Power Per Element
80mW
Circuit Type
Bussed
Number of Pins
14
Package / Case
14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
Supplier Device Package
14-SOM
Height - Seated (Max)
0.094" (2.40mm)