首頁 > Bourns代理商 > 4606X-101-123LF
影像僅供參考,以產品規格為準
4606X-101-123LF
型號描述:
電阻器網路及陣列 6pins 12Kohms Bussed
型號:
4606X-101-123LF
品牌:
Bourns
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Circuit Type
Bussed
Resistance (Ohms)
12k
Tolerance
±2%
Number of Resistors
5
Resistor Matching Ratio
Resistor-Ratio-Drift
Number of Pins
6
Power Per Element
200mW
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Grade
Qualification
Applications
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
6-SIP
Supplier Device Package
6-SIP
Size / Dimension
0.598" L x 0.098" W (15.19mm x 2.49mm)
Height - Seated (Max)
0.200" (5.08mm)