首頁 > Bourns Inc.代理商 > 3386P-EY5-105LF
影像僅供參考,以產品規格為準
3386P-EY5-105LF
型號描述:
1 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Top Adjustment
TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN TOP
型號:
3386P-EY5-105LF
品牌:
Bourns Inc.
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Resistance
1 MOhms
Power (Watts)
0.5W, 1/2W
Tolerance
±10%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Adjustment Type
Top Adjustment
Size / Dimension
Square - 0.375" x 0.375" Face (9.53mm x 9.53mm)