首頁 > Bourns Inc.代理商 > 3386H-1-601LF
影像僅供參考,以產品規格為準
3386H-1-601LF
型號描述:
600 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Side Adjustment
TRIMMER 600 OHM 0.5W PC PIN SIDE
型號:
3386H-1-601LF
品牌:
Bourns Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:100 倍增量:1
Packaging
Bulk
Power (Watts)
0.5W, 1/2W
Tolerance
±10%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Adjustment Type
Side Adjustment
Size / Dimension
Square - 0.375" x 0.375" Face (9.53mm x 9.53mm)
Resistance
600 Ohms