首頁 > Bourns Inc.代理商 > 3386H-1-504TLF
影像僅供參考,以產品規格為準
3386H-1-504TLF
型號描述:
500 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Side Finger Adjustment
TRIMMER 500KOHM 0.5W PC PIN SIDE
型號:
3386H-1-504TLF
品牌:
Bourns Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:200 倍增量:1
Resistance
500 kOhms
Power (Watts)
0.5W, 1/2W
Tolerance
±10%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Number of Turns
1.0
Adjustment Type
Side Finger Adjustment
Size / Dimension
Square - 0.375" x 0.375" Face (9.53mm x 9.53mm)