首頁 > Bourns代理商 > 3362P-1-502LF
影像僅供參考,以產品規格為準
3362P-1-502LF
型號描述:
5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Top Adjustment
型號:
3362P-1-502LF
品牌:
Bourns
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:5 倍增量:1
Packaging
Tube
Power (Watts)
0.5W, 1/2W
Tolerance
±10%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
Rectangular - 0.275" x 0.260" Face (6.99mm x 6.60mm)
Resistance
5 kOhms