首頁 > Bourns Inc.代理商 > 3314J-2-104E
影像僅供參考,以產品規格為準
3314J-2-104E
型號描述:
100 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Top Adjustment
TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP
型號:
3314J-2-104E
品牌:
Bourns Inc.
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Tolerance
±20%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Adjustment Type
Top Adjustment
Size / Dimension
Square - 0.177" x 0.177" Face (4.50mm x 4.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Termination Style
J Lead
Resistive Material
Cermet
Resistance
100 kOhms