首頁 > Bourns代理商 > 3296Z-1-502LF
影像僅供參考,以產品規格為準
3296Z-1-502LF
型號描述:
5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25.0 Turn Side Adjustment
型號:
3296Z-1-502LF
品牌:
Bourns
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tube
Power (Watts)
0.5W, 1/2W
Tolerance
±10%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Adjustment Type
Side Adjustment
Size / Dimension
Rectangular - 0.395" x 0.190" Face (10.03mm x 4.83mm)
Mounting Type
Through Hole
Termination Style
PC Pins
Resistive Material
Cermet
Resistance
5 kOhms