首頁 > Bourns Inc代理商 > 3296Y-1-503LF
影像僅供參考,以產品規格為準
3296Y-1-503LF
型號描述:
50 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25.0 Turn Top Adjustment
型號:
3296Y-1-503LF
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:10 倍增量:1
Resistance
50 kOhms
Power (Watts)
0.5W, 1/2W
Tolerance
±10%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
Rectangular - 0.375" x 0.190" Face (9.53mm x 4.83mm)