3296Y-1-105
- 型號描述:
1 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25.0 Turn Top Adjustment
TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN TOP
- 型號:
- 3296Y-1-105
- Resistance
- 1 MOhms
- Power (Watts)
- 0.5W, 1/2W
- Tolerance
- ±10%
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- Rectangular - 0.375" x 0.190" Face (9.53mm x 4.83mm)