3296W-1-253R
- 型號描述:
25 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25.0 Turn Top Adjustment
TRIMMER 25K OHM 0.5W PC PIN TOP
- 型號:
- 3296W-1-253R
- 品牌:
- Bourns Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Resistance
- 25 kOhms
- Power (Watts)
- 0.5W, 1/2W
- Tolerance
- ±10%
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Number of Turns
- 25.0
- Size / Dimension
- Rectangular - 0.375" x 0.190" Face (9.53mm x 4.83mm)