首頁 > Bourns代理商 > 3266W-1-123LF
影像僅供參考,以產品規格為準
3266W-1-123LF
型號描述:
12 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12.0 Turn Top Adjustment
型號:
3266W-1-123LF
品牌:
Bourns
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tube
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Tolerance
±10%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Adjustment Type
Top Adjustment
Size / Dimension
Rectangular - 0.250" x 0.170" Face (6.35mm x 4.32mm)
Mounting Type
Through Hole
Termination Style
PC Pins
Resistance
12 kOhms