3224J-1-103E
- 型號描述:
10 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12.0 Turn Side Adjustment
TRIMMER 10KOHM 0.25W J LEAD SIDE
- 型號:
- 3224J-1-103E
- 品牌:
- Bourns Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 0.25W, 1/4W
- Tolerance
- ±10%
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- Rectangular - 0.181" x 0.138" Face (4.60mm x 3.50mm)
- Resistance
- 10 kOhms