3223W-1-502E
- 型號描述:
5 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11.0 Turn Top Adjustment
TRIMMER 5K OHM 0.125W J LEAD TOP
- 型號:
- 3223W-1-502E
- 品牌:
- Bourns Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 0.125W, 1/8W
- Tolerance
- ±20%
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- Rectangular - 0.154" x 0.125" Face (3.90mm x 3.18mm)
- Resistance
- 5 kOhms