首頁 > Bourns Inc.代理商 > 3223W-1-502E
影像僅供參考,以產品規格為準
3223W-1-502E
型號描述:
5 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11.0 Turn Top Adjustment
TRIMMER 5K OHM 0.125W J LEAD TOP
型號:
3223W-1-502E
品牌:
Bourns Inc.
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
0.125W, 1/8W
Tolerance
±20%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
Rectangular - 0.154" x 0.125" Face (3.90mm x 3.18mm)
Resistance
5 kOhms