首頁 > Bourns Inc.代理商 > 3223J-1-102E
影像僅供參考,以產品規格為準
3223J-1-102E
型號描述:
1 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11.0 Turn Side Adjustment
TRIMMER 1KOHM 0.125W J LEAD SIDE
型號:
3223J-1-102E
品牌:
Bourns Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Resistance
1 kOhms
Power (Watts)
0.125W, 1/8W
Tolerance
±20%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Number of Turns
11.0
Adjustment Type
Side Adjustment
Resistive Material
Cermet
Mounting Type
Surface Mount
Termination Style
J Lead
Size / Dimension
Rectangular - 0.154" x 0.125" Face (3.90mm x 3.18mm)