首頁 > Bourns Inc.代理商 > 3214W-2-201E
影像僅供參考,以產品規格為準
3214W-2-201E
型號描述:
200 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment
TRIMMER 200 OHM 0.25W J LEAD TOP
型號:
3214W-2-201E
原廠包裝量:
起訂量:250 倍增量:1
Resistance
200 Ohms
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Tolerance
±10%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
Rectangular - 0.189" x 0.138" Face (4.80mm x 3.50mm)