3214W-1-502G
- 型號描述:
5 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5.0 Turn Top Adjustment
TRIMMER 5K OHM 0.25W J LEAD TOP
- 型號:
- 3214W-1-502G
- 品牌:
- Bourns Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 5 kOhms
- Power (Watts)
- 0.25W, 1/4W
- Tolerance
- ±10%
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- Rectangular - 0.189" x 0.138" Face (4.80mm x 3.50mm)