首頁 > Bourns Inc.代理商 > 3214W-1-102E
影像僅供參考,以產品規格為準
3214W-1-102E
型號描述:
1 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5.0 Turn Top Adjustment
TRIMMER 1K OHM 0.25W J LEAD TOP
型號:
3214W-1-102E
品牌:
Bourns Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:250 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Tolerance
±10%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Adjustment Type
Top Adjustment
Size / Dimension
Rectangular - 0.189" x 0.138" Face (4.80mm x 3.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Termination Style
J Lead
Resistive Material
Cermet
Resistance
1 kOhms