首頁 > Bourns Inc.代理商 > 3009Y-1-253LF
影像僅供參考,以產品規格為準
3009Y-1-253LF
型號描述:
25 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15.0 Turn Side Adjustment
TRIMMER 25KOHM 0.75W PC PIN SIDE
型號:
3009Y-1-253LF
品牌:
Bourns Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:300 倍增量:1
Resistance
25 kOhms
Power (Watts)
0.75W, 3/4W
Tolerance
±10%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
Rectangular - 0.354" x 0.190" Face (8.98mm x 4.83mm)