3009P-1-254
- 型號描述:
250 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15.0 Turn Side Adjustment
TRIMMER 250K OHM 0.75W PC PIN
- 型號:
- 3009P-1-254
- 品牌:
- Bourns Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Resistance
- 250 kOhms
- Power (Watts)
- 0.75W, 3/4W
- Tolerance
- ±10%
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- Rectangular - 0.354" x 0.190" Face (8.98mm x 4.83mm)